BD.36.17.72 Proline Plus arbetsbänk
- Mått: H2000xB3700xD730 mm
- 365 kg exklusive tillbehör
- DKP- och HRP-plåtmaterial
- Elektrostatisk pulverlackering
- RAL7016 (Mörkgrå) och RAL7011 (Ljusgrå)
- H940xB3658 mm mått på perforerad panel
- B3658xD200 mm panelställ
- (B1850xD690) x2 bordsstorlek
- Standard 40 mm massiv träpanel – Bok
- 4 x 220V jordade uttag med lock (IP44 skyddsklass)
- 1 LED-strömbrytare
- Infälld LED-belysning (4x9W)
Du har tidigare lagt till den här produkten i erbjudandelistan.
Kategori: Proline Plus arbetsbänkar
Ytterligare information
Ytterligare information
| Bredd | 3700 mm |
|---|---|
| Höjd | 2000 mm |
| Systemtyp | Fast system |
| Hårdvara | Drawer, Perforerad bräda, Skåp, Teambil |
| Användningstyp | Tung industri |
| Lagringstyp | Skåp + Låda |
| Perforerad panel | Det finns |
| Bärighet | Mycket hög, Hög |
| Bredd Typ | Mycket bred (201 cm och uppåt) |





