BD.36.17.72 Proline Plus -työpöytä
- Mitat: K 2000 x L 3700 x S 730 mm
- 365 kg ilman lisävarusteita
- DKP- ja HRP-levymateriaalit
- Sähköstaattinen pulverimaalaus
- RAL7016 (tummanharmaa) ja RAL7011 (vaaleanharmaa)
- Rei'itetyn levyn mitat K 940 x L 3658 mm
- L3658xS200 mm paneelihylly
- (L1850xS690) x2 pöydän koko
- Vakiokokoinen 40 mm massiivipuulevy – pyökki
- 4 x 220 V maadoitettua pistorasiaa suojuksilla (IP44-suojausluokka)
- 1 LED-kytkin
- Upotettavat LED-valot (4x9W)
Osasto: Proline Plus -työpöydät
Lisätiedot
Lisätiedot
| Leveys | 3700 mm |
|---|---|
| Korkeus | 2000 mm |
| Järjestelmän tyyppi | Kiinteä järjestelmä |
| Laitteisto | Laatikko, Rei'itetty levy, Kaappi, Joukkueen auto |
| Käyttötyyppi | Raskas teollisuus |
| Tallennustyyppi | Kaappi + laatikko |
| Rei'itetty paneeli | On |
| Kantavuus | Erittäin korkea, Korkea |
| Leveyden tyyppi | Erittäin leveä (201 cm ja yli) |





