BD.36.17.72 Работна маса Proline Plus
- Размери: В2000xШ3700xД730 мм
- 365 кг без аксесоари
- DKP и HRP листови метални материали
- Електростатично прахово покритие
- RAL7016 (тъмно сиво) и RAL7011 (светло сиво)
- размери на перфорирания панел В940xШ3658 мм
- Ш3658 x Д200 мм панелен стелаж
- (Ш1850xД690) x2 размер на масата
- Стандартен 40 мм масивен дървен панел – бук
- 4 x 220V заземени контакта с капаци (клас на защита IP44)
- 1 LED превключвател
- Вградено LED осветление (4x9W)
Вече сте добавили този продукт към списъка с оферти.
Категория: Работни маси Proline Plus
Допълнителна информация
Допълнителна информация
| Ширина | 3700 мм |
|---|---|
| Височина | 2000 мм |
| Тип система | Фиксирана система |
| Хардуер | Чекмедже, Перфорирана дъска, Шкаф, Отборна кола |
| Тип употреба | Тежка промишленост |
| Тип съхранение | Шкаф + Чекмеджето |
| Перфориран панел | Има |
| Товароносимост | Много високо, Високо |
| Тип ширина | Много широк (201 см и повече) |





