BD.36.17.21 Proline Plus arbetsbänk
- H1035xW3700xD730 mm boyutlarında
- Aksesuarlar hariç 295 kg
- DKP- och HRP-plåtmaterial
- Elektrostatisk pulverlackering
- RAL7016 (Mörkgrå) och RAL7011 (Ljusgrå)
- (B1850xD690) x2 bordsstorlek
- Standard 40 mm massiv träpanel – Bok
- 6 adet kapaklı 220 V topraklı priz (IP44 Koruma Sınıfı)
- 1 adet pako şalter
Du har tidigare lagt till den här produkten i erbjudandelistan.
Kategori: Proline Plus arbetsbänkar
Ytterligare information
Ytterligare information
| Bredd | 3700 mm |
|---|---|
| Höjd | 1035 mm |
| Systemtyp | Fast system |
| Hårdvara | Drawer, Skåp, Teambil |
| Användningstyp | Tung industri |
| Lagringstyp | Skåp + Låda |
| Perforerad panel | Ingen |
| Bärighet | Mycket hög, Hög |
| Bredd Typ | Mycket bred (201 cm och uppåt) |





