BD.36.17.66 Proline Plus arbetsbänk
- Mått: H2000xB1400xD730 mm
- 175 kg exklusive tillbehör
- DKP- och HRP-plåtmaterial
- Elektrostatisk pulverlackering
- RAL7016 (Mörkgrå) och RAL7011 (Ljusgrå)
- H940xB1340 mm storlek på pegboard
- B1340xD200 mm panelställ
- Bordets mått: (B1400xD690)
- Standard 40 mm massiv träpanel – Bok
- 2 x 220V jordade uttag med lock (IP44 skyddsklass)
- 1 LED-strömbrytare
- Infälld LED-belysning (2x9W)
Du har tidigare lagt till den här produkten i erbjudandelistan.
Kategori: Proline Plus arbetsbänkar
Ytterligare information
Ytterligare information
| Bredd | 1400 mm |
|---|---|
| Höjd | 2000 mm |
| Systemtyp | Fast system |
| Hårdvara | Drawer, Perforerad bräda, Skåp |
| Användningstyp | Lätt användning, Medeltäthet |
| Lagringstyp | Skåp + Låda |
| Perforerad panel | Det finns |
| Bärighet | Standard, Hög |
| Bredd Typ | Mellan (121-150 cm) |





