BD.36.17.66 Proline Plus munkapad
- Méretek: Ma 2000xSz 1400xMé 730 mm
- 175 kg tartozékok nélkül
- DKP és HRP lemezanyagok
- Elektrosztatikus porbevonat
- RAL7016 (sötétszürke) és RAL7011 (világosszürke)
- perforált fal mérete 940x1340 mm
- S1340xM200 mm panelállvány
- Asztal méretei: (Sz 1400xM 690)
- Standard 40 mm-es tömörfa panel – Bükk
- 2 db 220 V-os földelt aljzat fedéllel (IP44 védettség)
- 1 LED-kapcsoló
- Süllyesztett LED világítás (2x9W)
Ezt a terméket korábban már hozzáadta az ajánlati listához.
Kategória: Proline Plus munkapadok
További információk
További információk
| Szélesség | 1400 mm |
|---|---|
| Magasság | 2000 mm |
| Rendszertípus | Fix rendszer |
| Hardver | Fiók, Perforált karton, Szekrény |
| Használat típusa | Könnyű használat, Közepes sűrűségű |
| Tárolási típus | Szekrény + Fiók |
| Perforált panel | Van |
| Teherbírás | Standard, Magas |
| Szélesség típusa | Közepes (121-150 cm) |





