BD.36.17.66 Proline Plus töölaud
- Mõõtmed: K2000xL1400xS730 mm
- 175 kg ilma lisatarvikuteta
- DKP ja HRP lehtmetalli materjalid
- Elektrostaatiline pulbervärvimine
- RAL7016 (tumehall) ja RAL7011 (helehall)
- Nagiplaadi mõõtmed K 940 x L 1340 mm
- L1340xS200 mm paneeliriiul
- Laua mõõtmed: (L1400xS690)
- Standardne 40 mm täispuitpaneel – pöök
- 2 x 220V maandatud pistikupesa katetega (IP44 kaitseklass)
- 1 LED-lüliti
- Süvistatud LED-valgustid (2x9W)
Oled selle toote varem pakkumiste nimekirja lisanud.
Kategooria: Proline Plus töölauad
Lisainfo
Lisainfo
| Laius | 1400 mm |
|---|---|
| Kõrgus | 2000 mm |
| Süsteemi tüüp | Fikseeritud süsteem |
| Riistvara | Sahtli, Perforeeritud plaat, Kapp |
| Kasutustüüp | Kerge kasutamine, Keskmise tihedusega |
| Salvestusruumi tüüp | Kapp + sahtel |
| Perforeeritud paneel | Seal on |
| Kandevõime | Standardne, Kõrge |
| Laiuse tüüp | Keskmine (121–150 cm) |





