BD.36.17.57 Proline Plus töölaud
- Mõõtmed: K2000xL2000xS730 mm
- 255 kg ilma lisatarvikuteta
- DKP ja HRP lehtmetalli materjalid
- Elektrostaatiline pulbervärvimine
- RAL7016 (tumehall) ja RAL7011 (helehall)
- Nagiplaadi mõõtmed K 940 x L 1910 mm
- L1910xS200 mm paneeliriiul
- Laua mõõtmed: (L2000xS690)
- Standardne 40 mm täispuitpaneel – pöök
- 2 x 220V maandatud pistikupesa katetega (IP44 kaitseklass)
- 1 LED-lüliti
- Süvistatud LED-valgustid (2x9W)
Oled selle toote varem pakkumiste nimekirja lisanud.
Kategooria: Proline Plus töölauad
Lisainfo
Lisainfo
| Laius | 2000 mm |
|---|---|
| Kõrgus | 2000 mm |
| Süsteemi tüüp | Fikseeritud süsteem |
| Riistvara | Sahtli, Perforeeritud plaat, Kapp |
| Kasutustüüp | Raske tööstus, Keskmise tihedusega |
| Salvestusruumi tüüp | Kapp + sahtel |
| Perforeeritud paneel | Seal on |
| Kandevõime | Kõrge |
| Laiuse tüüp | Lai (151–200 cm) |





