BD.36.17.57 Stół warsztatowy Proline Plus
- Wymiary: wys. 2000 x szer. 2000 x gł. 730 mm
- 255 kg bez akcesoriów
- Materiały blacharskie DKP i HRP
- Malowanie proszkowe elektrostatyczne
- RAL7016 (ciemnoszary) i RAL7011 (jasnoszary)
- Wymiary tablicy perforowanej H940xW1910 mm
- Stojak na panele W1910xD200 mm
- Wymiary stołu: (szer. 2000xgł. 690)
- Standardowy panel z litego drewna 40 mm – buk
- 2 x 220V gniazdka z uziemieniem i osłonami (stopień ochrony IP44)
- 1 przełącznik LED
- Oświetlenie wpuszczane LED (2x9W)
Kategoria: Stoły warsztatowe Proline Plus
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
| Szerokość | 2000 mm |
|---|---|
| Wysokość | 2000 mm |
| Typ systemu | System stały |
| Sprzęt komputerowy | Drawr, Płyta perforowana, Szafka |
| Typ użycia | Ciężki przemysł, Średnia gęstość |
| Typ pamięci masowej | Szafka + Szuflada |
| Panel perforowany | Jest |
| Nośność | Wysoki |
| Typ szerokości | Szeroki (151-200 cm) |





