BD.36.17.66 Stół warsztatowy Proline Plus
- Wymiary: wys. 2000 x szer. 1400 x gł. 730 mm
- 175 kg bez akcesoriów
- Materiały blacharskie DKP i HRP
- Malowanie proszkowe elektrostatyczne
- RAL7016 (ciemnoszary) i RAL7011 (jasnoszary)
- Wymiary tablicy perforowanej H940xW1340 mm
- Stojak na panele W1340xD200 mm
- Wymiary stołu: (szer. 1400xgł. 690)
- Standardowy panel z litego drewna 40 mm – buk
- 2 x 220V gniazdka z uziemieniem i osłonami (stopień ochrony IP44)
- 1 przełącznik LED
- Oświetlenie wpuszczane LED (2x9W)
Kategoria: Stoły warsztatowe Proline Plus
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
| Szerokość | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość | 2000 mm |
| Typ systemu | System stały |
| Sprzęt komputerowy | Drawr, Płyta perforowana, Szafka |
| Typ użycia | Lekkie użycie, Średnia gęstość |
| Typ pamięci masowej | Szafka + Szuflada |
| Panel perforowany | Jest |
| Nośność | Standard, Wysoki |
| Typ szerokości | Średni (121-150 cm) |





