BD.36.17.75 Верстак Proline Plus
- Розміри: В2000xШ3100xГ730 мм
- 355 кг без аксесуарів
- Листові метали DKP та HRP
- Електростатичне порошкове покриття
- RAL7016 (темно-сірий) та RAL7011 (світло-сірий)
- Розмір перфорованої дошки (В940xШ3050 мм)
- Панельний стелаж Ш3050xГ200 мм
- (Ш1550xГ690) x2 розмір столу
- Стандартна панель з масиву дерева 40 мм – бук
- 4 розетки 220 В із заземленням та кришками (клас захисту IP44)
- 1 світлодіодний перемикач
- Вбудоване світлодіодне освітлення (4x9 Вт)
Ви вже додали цей товар до списку пропозицій.
Категорія: Верстаки Proline Plus
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Ширина | 3100 мм |
|---|---|
| Висота | 2000 мм |
| Тип системи | Фіксована система |
| Апаратне забезпечення | Шухляда, Перфорована дошка, Шафа |
| Тип використання | Важка промисловість, Середня щільність |
| Тип сховища | Шафа + Шухляда |
| Перфорована панель | Є |
| Вантажопідйомність | Дуже високий, Високий |
| Тип ширини | Дуже широкий (201 см і вище) |





