BD.36.17.75 Pracovní stůl Proline Plus
- Rozměry: V 2000 x Š 3100 x H 730 mm
- 355 kg bez příslušenství
- Plechové materiály DKP a HRP
- Elektrostatické práškové lakování
- RAL7016 (tmavě šedá) a RAL7011 (světle šedá)
- Rozměr děrované desky V940xŠ3050 mm
- Panelová konzola Š3050xH200 mm
- (Š1550xH690) x2 velikost stolu
- Standardní 40mm masivní dřevěná deska – buk
- 4 x 220V uzemněné zásuvky s kryty (třída ochrany IP44)
- 1 LED spínač
- Zapuštěné LED osvětlení (4x9W)
Tento produkt jste již dříve přidali do seznamu nabídek.
Kategorie: Pracovní stoly Proline Plus
Další informace
Další informace
| Šířka | 3100 mm |
|---|---|
| Výška | 2000 mm |
| Typ systému | Pevný systém |
| Železářské zboží | Zásuvka, Děrovaná deska, Skříň |
| Typ použití | Těžký průmysl, Střední hustota |
| Typ úložiště | Skříňka + Zásuvka |
| Perforovaný panel | Existuje |
| Nosnost | Velmi vysoká, Vysoký |
| Typ šířky | Velmi široký (201 cm a více) |





