BD.36.17.74 Stół warsztatowy Proline Plus
- Wymiary: wys. 2000 x szer. 3560 x gł. 730 mm
- 380 kg bez akcesoriów
- Materiały blacharskie DKP i HRP
- Malowanie proszkowe elektrostatyczne
- RAL7016 (ciemnoszary) i RAL7011 (jasnoszary)
- Wymiary panelu perforowanego H940xW3498 mm
- Stojak na panele W3498xD200 mm
- (W1780xD690) x2 rozmiar stołu
- Standardowy panel z litego drewna 40 mm – buk
- 4 x 220V gniazdka z uziemieniem i osłonami (stopień ochrony IP44)
- 1 przełącznik LED
- Oświetlenie wpuszczane LED (4x9W)
Kategoria: Stoły warsztatowe Proline Plus
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
| Szerokość | 3560 mm |
|---|---|
| Wysokość | 2000 mm |
| Typ systemu | System stały |
| Sprzęt komputerowy | Drawr, Płyta perforowana, Szafka |
| Typ użycia | Ciężki przemysł, Średnia gęstość |
| Typ pamięci masowej | Szafka + Szuflada |
| Panel perforowany | Jest |
| Nośność | Bardzo wysoki, Wysoki |
| Typ szerokości | Bardzo szeroki (201 cm i więcej) |





