BD.36.17.74 Proline Plus töölaud
- Mõõtmed: K 2000 x L 3560 x S 730 mm
- 380 kg ilma lisatarvikuteta
- DKP ja HRP lehtmetalli materjalid
- Elektrostaatiline pulbervärvimine
- RAL7016 (tumehall) ja RAL7011 (helehall)
- Perforeeritud paneeli mõõtmed K 940 x L 3498 mm
- L3498xS200 mm paneeliriiul
- (L1780xS690) x2 laua suurus
- Standardne 40 mm täispuitpaneel – pöök
- 4 x 220V maandatud pistikupesa katetega (IP44 kaitseklass)
- 1 LED-lüliti
- Süvistatud LED-valgustid (4x9W)
Oled selle toote varem pakkumiste nimekirja lisanud.
Kategooria: Proline Plus töölauad
Lisainfo
Lisainfo
| Laius | 3560 mm |
|---|---|
| Kõrgus | 2000 mm |
| Süsteemi tüüp | Fikseeritud süsteem |
| Riistvara | Sahtli, Perforeeritud plaat, Kapp |
| Kasutustüüp | Raske tööstus, Keskmise tihedusega |
| Salvestusruumi tüüp | Kapp + sahtel |
| Perforeeritud paneel | Seal on |
| Kandevõime | Väga kõrge, Kõrge |
| Laiuse tüüp | Väga lai (201 cm ja rohkem) |





