Hakkımızda

2010 YILINDAN BUGÜNE

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak
onlara uygun kaliteli endüstriyel çözümler sunarız!

Bodur Endüstriyel Kabin Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, sektörde adını duyurmuş, yüksek kalite standartlarındaki ürünleri ile müşteri memnuniyetlerini göz önünde bulundurarak her geçen gün daha fazla büyüyen, gelişen ve üreten genç bir firmadır.

Alanında Türkiye’nin En Geniş
Ürün Yelpazesi

Çalışma Tezgahları, Takım Arabaları, Malzeme Dolapları ve Bilgisayar Kabinleri ile başlayıp, ürün çeşitliliğini arttırarak Moduline Kabin Sistemleri, Kalıp Raf Sistemleri, Araç İçi Raf Sistemleri gibi farklı kategorilerde ürünlerle ve bunlara ek özel tasarım ürünleri ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bodur Endüstriyel modern, yenilikçi ve yüksek kalite standartlarındaki ürünleri ile otomotiv, üretim, endüstriyel, savunma, enerji, gıda ve sağlık gibi birçok sektörde hizmet vermektedir. Ürünlerini yurt içi pazarında oldukça iyi bir şekilde satan firmamız kendisine yurt dışı pazarında da yer edinmiştir. Bugün hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarında yüksek pazar payına ulaşmıştır. Ürünlerimizi dünya pazarında Amerika, Rusya, Avrupa ve Orta Asya ülkelerinden birçoğuna ihraç etmekteyiz.

Temel ilke olarak sürekli gelişim ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini benimsemiş olan firmamız müşterilerine sunduğu güveni arttırmak için, ürünlerini tasarlarken ve üretirken kalite, iş güvenliği ve ağır hizmet koşullarında bile yüksek performans göstermeleri için çalışmaktadır

hakkımızda
dünya

Öncelikli Hedefimiz Müşteri ve Çalışan Memnuniyeti

Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler markamıza olan güven duygusunun oluştuğunu göstermektedir. Sürekli gelişim anlayışımızla, gelişen teknolojileri takip edip gerekli yenilikleri ürünlerimize entegre edip yeni ürünler ile kaliteli, estetik ve uygun fiyat gözeterek faaliyet göstermekteyiz.

Başarılarımızın felsefesinde iş ahlakı, sağlam bir ekip ruhu ve yaratıcılık yatmaktadır. Firmamızın başarı sağlamasında en büyük payın çalışanlarımıza ait olduğuna inanmakta ve çalışanlarımıza değer vermekteyiz. Tüm çalışmalarımızda hem çalışanlarımıza hem birlikte iş yaptığımız paydaşlarımıza karşı saygıyı ön planda tutuyoruz. Yaptığımız işi her zaman daha iyi yapma bilinciyle hareket ediyor ve bu bağlamda çalışanlarımızın gelişimine önem veriyoruz.

Yenilik ve değişimlere açık, insani değerlere ve çevreye saygılı olan Bodur Endüstriyel, temel ilke ve felsefesine sağdık kalarak, geniş ürün yelpazesi, yüksek kalitede ürün-hizmet anlayışı ile her geçen gün güçlenerek yoluna devam etmektedir.


Vizyonumuz

Bodur Endüstriyel, her gün gelişen ürünleri ve çeşitliği ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöründe gerekli tüm ihtiyaçlara cevap verebilen, kendi alanında lider firma olmayı hedefler.

misyon vizyon


Misyonumuz

Bodur Endüstriyel, müşteri ve iş ortaklarının ihtiyaçlarına uygun çözümler bulmayı, müşteri memnuniyetini korumayı, fayda-fiyat ilişkisini en üst düzeye çıkarmayı, büyümeyi ve gelişmeyi hedefler.